Reprezentant Servicii Clienti - Enel

  • Valoris
  • București, România
  • 15/05/2018
Full time Customer Service Entry Level

Descrierea jobului

Ce zici de un program lejer pentru a avea timp sa iesi mai des cu prietenii ?
Venim si cu o locatie centrala pentru a fi mai usor de ajuns in orice cafenea sau pub si poate dupa ce ne cunosti si vezi ce faini suntem, iesim impreuna si impartasim impresii.
Nu cerem prea multe pentru ca noi nu cautam oameni cu experienta ci oferim experienta.

Dar ar fi fain sa ai :
- bune abilitati de comunicare si claritate in exprimare;
- o atitudine pozitiva;
- cunostinte de utilizare PC
Ce vei face?
-Vei prelua apeluri telefonice
-Vei fi proactiv in preluarea solicitarilor clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
Care este programul de lucru?
-Se lucreaza in 3 ture (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
-Lucrezi 2-3 weekend-uri pe luna, dar cu liber in timpul saptamanii;

Te intrebi ce beneficii ai?

-Trainiguri de dezvoltare - pentru ca vrem sa cresti frumos alaturi de noi;
-Evenimente interne - pentru ca esti tanar si ai nevoie si de fun;
-Salariu compus din parte fixa, tickete de masa si bonus - You need money for fun!
-Posibilitati reale de avansare in cadrul companiei- stim ca esti istet si vrei sa te faci mare;
-Locatie centrala - Piata Victoriei

Asteptam CV-urile voastre pe adresa madalina.perioc@valoris.ro sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0740088563.