ECHIPE MONTATORI ACOPERIS OLANDA - de la 2100 - 2400 euro/luna

  • JOB4LIFE
  • Prahova, România
  • 05/11/2018
Full time Constructii

Descrierea jobului

Job4Life recruteaza personal pentru companii din Olanda:

ECHIPE MONTATORI ACOPERIS €525 - €575/saptamana pentru 40 de ore lucrate pe saptamana + posibilitatea orelor suplimentare platite + cazare asigurata gratuit de catre angajator

  • Oferta salariala este in functie de proiect/experienta

FIECARE ECHIPA:

  • O persoana din echipa trebuie sa vorbeasca limba germana sau engleza
  • Deplasare cu masina proprie - obligatoriu (o masina/echipa)
  • Fiecare candidat trebuia sa aiba min. 4 ani experienta in domeniu;

BENEFICII:

Contract de munca semnat & declarat in Olanda;

Asigurare medicala - prin contract;

Cazare - asigurata gratuit + toate utilitatile!

FARA TAXE • COMISIOANE!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

✉ office@job4life.ro

☎ 0720 878 151 • 0740 644 175