Sudori mig-mag / tig Belgia

  • LET'S WORK INTERNATIONAL
  • Constanța, România
  • 07/11/2018
Full time Constructii

Descrierea jobului

Let’sWork International recruteaza personal pentru mai multi clienti din Belgia, pe posturile de SUDORI MIG/MAG sau TIG.

OFERTA DE MUNCA:

  • salariul brut/ora incepand de la 14,80 € + bonuri de masa in valoare de 6 € /zi
  • contract de munca semnat pe perioada nedeterminata, colaborare stabila si de lunga durata
  • program de munca 39 ore/saptamana, Luni-Vineri
  • ore suplimentare sau de weekend sunt platite 150%

Cerinte:

- experienta in domeniu, citire plan si executare conform planului

- cunostinte de limba engleza nivel conversational

- proba practica, test sudura

- va adaptati bine la munca de echipa dar puteti lucra si independent

- sunteti o persoana motivata

Beneficii:

  • evaluari periodice si cresteri salariale, dupa situatie
  • cazare asigurata de angajator - contracost 65 € /saptamana
  • transfer gratuit de la aeroport la cazare
  • alocatie de transport pentru cei care se deplaseaza cu masina proprie sau transport asigurat contracost de la cazare la locul de munca
  • suport in obtinerea tuturor beneficiilor sociale asigurate de statul belgian;
  • asigurare medicala si alocatie pentru copii
  • prima de final de an si bani de vacanta

NU SE PERCEP TAXE/COMISIOANE!!!