MECANICI TINICHIGII VOPSITORI de la 2000 euro net + cazare gratuita

  • JOB4LIFE
  • București, România
  • 08/11/2018
Full time Industria auto

Descrierea jobului

PERSONAL SERVICE AUTO de la 2000 euro net + cazare gratuita

Diferite service-uri auto din Olanda si Germania angajeaza:

VOPSITORI AUTO - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TINICHIGII AUTO - de la 525 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI MECANICI AUTO - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI AUTO - WOLKSWAGEN - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI rulote - de la 475 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI AUTO - MERCEDES BENZ - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI TIR - VOLVO - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI TIR - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI TRACTOARE - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

+ posibilitatea orelor suplimentare platite + CAZARE GRATUITA

Responsabilitati: conform fiecarui post

CERINTE:

- experienta in domeniu;

- cunoasterea limbii germane/engleze la un nivel conversational;

- permis auto cat. B - CONSTITUIE AVANTAJ!

BENEFICII:

- cazare asigurata gratuit de catre angajator;

- ore suplimentare platite + sporuri;

- contract de angajare pe perioada indelungata.

- asigurare medicala;

NU se percep taxe/comisioane!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

✉ office@job4life.ro

☎ 0720 878 151 • 0740 644 175