Head-waiter resort 5* Cipru - Fara comision sau taxa

  • Head-Hunting Srl
  • Bucuresti, București, România
  • 04/12/2018
Full time Restaurante Cantine Fast-food

Descrierea jobului

Head-Hunting recruteaza head-waiter cu experienta, pentru un lant de hoteluri de 5* din Cipru.

Oferta:
- Salarizare cuprinsa intre 1200 - 1450 euro/net luna, in functie de experienta,
- Cazare asigurata la cerere, contra unui cost de 150 euro/luna,
- Mese gratuite,
- Asigurari sociale,
- Se lucreaza 6 zile/saptamana,
- contracte sezoniere sau pe perioada nedeterminata, la alegere.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Telefon: 0723.188550
E-mail: office@head-hunting.ro

Candidatul ideal:
- Experienta de minim 1 an ca head-waiter,
- Limba engleza la nivel mediu/avansat,
- Persoane comunicative, flexibile, serioase,
- Diploma de ospatar/sef sala reprezinta avantaj.