INTERVIURI PERSONAL VASE CROAZIERA

  • job4life
  • Constanța, România
  • 05/12/2018
Full time Hoteluri pensiuni hospitalitate

Descrierea jobului

Job4Life deschide sezonul interviurilor pentru personal vase de croaziera 2019!

Fii sigur ca te-ai programat si tu pentru a discuta fata in fata cu partenerii nostri!

Suna-ne pentru a afla noutatile si bonusurile contractelor din 2019.

Locatie: Constanta

Data: 12.12.2018

Recrutam:

•  personal bucatarie: spalator vase •  ajutor bucatar • bucatari • patiseri • brutari

•  personal curatenie: cameriste • responsabil curatenie zonele publice de pe vad • responsabil curatatorie •  sef departament curatenie

•  personal restaurant & bar: ospatari •  barmani • ajutor barman • chef de bar • sef de sala • butler

•  personal office: receptioneri cu experienta min. 2 ani;

•  personal spa: masseuri • hairstylists

Oferta salariala: in functie de fiecare pozitie in parte.

Angajatorii ofera:

•  contract de munca pe perioada determinata in Elvetia

•  transport - masa - cazare - asigurate gratuit;

•  bonus: 200 euro - pentru transport concediu;

•  rotatie: 6-8 saptamani pe vas cu 2 saptamani acasa;

•  program: 42.4 ore/saptamana - toate orele suplimentare sunt platite sau cumulate in zile libere;

•  asigurare medicala/sociala prin contract - Elvetia;

•  bonusuri, tips garantat, etc.

Fiecare candidat:

•  trebuie sa vorbeasca limba engleza sau germana - nivel conversational;

•  trebuie sa aiba experienta in domeniu min. 6 luni;

Job4Life oferta:

•  consiliere si indrumare profesionala din partea echipei chiar si in afara programului de lucru pe tot parcursul contractului.

NU se percep taxe •  comisioane!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

office@job4life.ro

☎ 0720 878 151