MUNCITORI GERMANIA - oferte de munca 2019

  • job4life
  • braila
  • 14/01/2019
Full time Constructii

Descrierea jobului

Asa cum v-am obisnuit la fiecare inceput de an, Job4Life revine cu lista completa a ofertelor de munca disponibile din 2019 in Germania.

Daca vorbiti un minim de limba germana si aveti experienta pe oricare din pozitiile mai jos mentionate, nu ezitati sa ne sunati pentru a cere detalii suplimentare.

Pozitii disponibile:
ELECTRICIENI

INSTALATORI

ZUGRAVI

RIGIPSARI

DULGHERI

SUDORI

LACATUSI MECANICI

OPERATORI CNC

Ce ofera angajatorul?

Contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada indelungata/nedetrminata
Cazare asigurata gratuit
Loc de munca stabil si sigur la angajator serios si verificat;

Asigurare medicala - prin contract
Ajutor si consultanta din partea angajatorului german in vederea deschiderii unui cont bancar în Germania si a îndeplinirii altor formalitati la institutile germane;
Posibilitate de a primi un avans dupa 40 de ore lucrate/o saptamana de lucru;

Dezvoltare pe plan profesional;

Ce cerinte trebuie sa indeplineasca fiecare candidat?

Sa vorbeasca limba germana - un nivel incepator spre mediu
Sa aiba exprienta in domeniu - min. 2 ani

Sa ofere seriozitate si profesionalism.

Job4Life va ofera:
Seriozitate - Transparenta - Profesionalism

Consiliere si indrumare profesionala din partea echipei chiar si in afara programului de lucru.

NU se percep taxe • comisioane!
Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:
✉ job4lifesibiu@gmail.com
☎ 0775 327 496