Consultant clienti Lb. engleza

  • Valoris
  • Bucuresti
  • 13/02/2019
Full time Consultanta

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine: •          Sa vorbesti limba engleza la nivel conversational; •     Sa poti asimila rapid cunostintele; •  Sa iti placa sa lucrezi in echipa; •         Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client; •      Sa fii o persoana flexibila; •   Sa fii creativ, cu initiativa, capabil sa gasesti solutii; •   Sa ai bune abilitati de comunicare, planificare si organizare; Descrierea jobului Responsabilitatiile tale vor fi: •     Sa acorzi suport clientilor via telefon/email; • Sa asimilezi si implementezi procedurile de lucru; •     Sa prezinti solutii clientilor conform nevoilor acestora; •        Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii prin oferirea informatiilor necesare; Ce vei castiga din aceasta experienta: •          un program organizat in intervale orare flexibile (8h/zi). •         un pachet de beneficii stimulativ: salariu fix + tichete de masa+ bonusuri + diverse premii; • o perioada de training platita; •            acces gratuit la cartile din biblioteca companiei; •         o colaborare de lunga durata, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata; •   vei primi suport si feedback din partea supervisor-ul tau privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare; •          o locatie buna si un mediu prietenos de lucru.