ELECTRICIENI GERMANIA

  • job4life
  • Brașov, România
  • 15/03/2019
Full time Constructii

Descrierea jobului

Job4Life recruteaza ELECTRICIENI, vorbitori de limba germana pentru partenerii sai din Germania.

Locatie: Germania
Oferta salariala:

  • Oferta 1: 12,15€ brut/ora + + 10 EUR diurna in fiecare zi lucratoare + asistenta in gasirea unei cazari cat mai aproape de locul de munca
  • Oferta 2: 1700 euro net + cazare gratuita + ore suplimentare platite

Angajatorul ofera:

Asigurare medicala/sociala prin contract;
Contract de munca semnat pe perioada nedeterminata/indelungata in Germania

Cerinte:

Calificare in domeniu - constituie avantaj

Cunoasterea limbii germane - nivel incepator spre mediu

Experienta in domeniu min. 2 ani

JOB4LIFE ofera:
Consiliere si indrumare profesionala din partea echipei chiar si in afara programului de lucru pe tot parcursul angajarii.

FARA TAXE • COMISIOANE!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

office@job4life.ro / job4lifesibiu@gmail.com

☎ 0720 878 151 -  0775 327 496