Agent Back-Office - limba italiana (Bacau)

  • Valoris
  • Bacau
  • 07/08/2019
Full time Customer Service

Descrierea jobului

Candidatul ideal

Cautam 50 de colegi noi pentru echipa noastra de suport in limba italiana.

Ce ne dorim de la tine?

  • Bune ablilitati de comunicare in limba italiana - comunicare scrisa in special;
  • Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre, viteza de tastare;
  • Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta;
  • Sa fii flexibil si sa te adaptezi usor;

Ce iti oferim?

  • Contract de munca incheiat pe perioada nederminata;
  • Tichete de masa si bonusuri de performanta pe langa salariul net fix;
  • Oportunitati reale de promovare;
  • Colectiv pozitiv si prietenos;
  • Traininguri platite de start in activitate;

Program de lucru flexibil, in ture:

  • norma de 6 sau 8 ore pe zi;
  • pentru turele de noapte se ofera spor si se asigura transport;
  • pentru zilele de weekend lucrate se ofera liber in timpul saptamanii;