Junior – Suport Leasing financiar

  • Valoris
  • București, România
  • 27/08/2019
Full time Customer Service

Descrierea jobului

Candidatul ideal

Experienta nu reprezinta un “must have”, trebuie doar sa ai o atitudine pozitiva si o dorinta continua de a invata.

Ce ne-ar placea sa aduci echipei noastre:

  • Sa fii o persoana deschisa, calma, responsabila si punctuala
  • Sa ai abilitati de comunicare si claritate in exprimare
  • Sa stii sa te adaptezi la diverse tipologii de oameni, fie ei clienti sau colegi
  • Sa-ti placa sa lucrezi atat in echipa, cat si individual

Ce vei face in rolul de operator Leasing financiar?

  • Vei mentine legatura cu clientii ce au contacte de leasing
  • Vei gestiona apelurile telefonice si solicitarile clientilor primite pe e-mail
  • Vei ajuta clienti cu imputerniciri, facturi, plati

Ce beneficii ai?

  • Contract pe o perioada nedeterminata
  • Program filexibil , 8 h pe zi
  • Un job dinamic si diversificat, intr-un mediu placut si modern
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata
  • Oportunitatea de a te dezvolta personal si professional
  • Perioada de training platita
  • Asigurare medicala privata
  • Activitati interactive in cadrul echipei
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei