Front Desk/HR Assistant

  • Valoris
  • Bacau
  • 27/08/2019
Full time Resurse Umane

Descrierea jobului

Scurta descriere a companiei

Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

Cerinte

Psss...Stiai? Valoris Center deschide un nou sediu in Bacau! Suntem in cautarea unui nou coleg istet si decurcaret, caruia ii place sa fie mereu cu zambetul pe buze si cu un vibe bun. Daca punctul tau forte este organizarea, te incurajam sa aplici pentru postul de Front Desk/HR Assistant. Mai jos regasesti cateva cerinte pe care le-am avea si noi de la tine:

Bune abilitati de comunicare;
Capacitatea de a gestiona sarcini multiple;
Abilitati organizatorice, responsabilitate, atentie la detalii;
Limba engleza – nivel conversational;
Curs Inspector Resurse Umane - constituie avantaj;
Absolvent studii superioare.

Responsabilitati / Realizari

Intampinarea candidatilor si vizitatorilor companiei;
Primirea, direcționarea și rezolvarea diverselor mesaje/mailuri/apeluri sosite în recepție;
Înregistrarea și direcționarea corespondenței către destinatarii specifici;
Oferirea de suport in intocmirea, organizarea si inregistrarea documentelor specifice departamentului Resurse Umane, conform procedurilor departamentului;
Oferirea de suport administrativ colegilor din zona de back-office in diverse situatii intampinate;
Mentinerea relatiei cu furnizorii si personalul implicat in administrarea cladirii;
Centralizarea necesarului de produse de papetarie.