Locuri de munca in Belgia

  • ALL EU Recruitment
  • Belgia
  • 28/08/2019
Full time Constructii Distributie si transporturi Echipamente si instalatii Servicii mentenanta si reparatii Servicii profesionale Transporturi

Descrierea jobului

La All EU Recruitment continuam recrutarea pentru angajare in Belgia pe urmatoarele posturi:

• Montatori acoperișuri
• Pavatori
• Turnători șape
• Tencuitori (tencuială manuală și mecanizată)
• Asfaltatori
• Zidari pentru construcții noi și renovări
• Electricieni / Ajutor de electricieni
• Instalatori (instalații sanitare, instalații de gaze, sisteme de încălzire și ventilație) / Ajutor de instalatori
• Sudori MIG-MAG (semiautomat)
• Inginer electromecanic
• Tehnicieni sisteme de răcire
• Tehnicieni cu experiență în mentenanță industrială (domenii - electric, mecanic, hidraulic, automatizări)
• Operatori / Programatori CNC: freză, strung, mașină de găurit, mașină de rectificat, mașină de tăiat cu laser, de îndoit, etc, diferite sisteme
• Tâmplari
• Șoferi CE (transport Benelux, fără sistem de rotație)
• Mecanici autobuze, mecanici camioane
• Stivuitoriști
• Personal amenajări grădini
• Bucătari si Ajutor de bucătar
• Patiseri
• Brutari si ajutor de brutari
• Cofetari

Se oferă:
• Se încheie contract de muncă în Belgia, cu toate beneficiile conform legislației în vigoare
• Plata salariului la săptămână, în contul bancar deschis în euro
• Cazare (utilități incluse, internet gratuit)
• Transport de la locul de muncă la cazare
• Echipament de lucru
• Asigurare de sănătate
• Bonus de final de an
• Prima de concediu
• Alocație pentru copii în Belgia

Se cer cunostinte de limba engleza si experienta in domeniu
Detalii la numarul de telefon de telefon 0371 406 706.