Inginger constructor

  • SC Gaminvest HR SRL
  • Slatina, România
  • 29/05/2020
Full time Constructii

Descrierea jobului

Angajam Inginer constructor cu posbiltate de deplasare si in alte orase!
Constructii civile si industriale in Timisoara si Bucuresti!

Cerintele postului:
- Studii superioare de specialitate;
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Bune abilitati de comunicare si coordonare;
- Cunostinte de masurare cu laser, teodolit si utiizare statie totala;
- Disponibilitate la deplasari si in alte orase;
- Permis cat. B.

Responsabilitati:
- Monitorizarea executiei lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Verificarea planurilor de executie si propunerea de solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
- Aprovizionarea cu materiale necesare;
- Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Oferim:
- Salariu negociabil;
- Masina de serviciu, telefon;
- Cazare asigurata in caz de deplasare.

Asteptam CV-ul dvs. la adresa: hr.office@gaminvest.ro
Pentru alte detalii, ne puteti contacta la nr. 0742.565.886.