Ingrijitor batrani - Anglia

  • SC Gaminvest HR SRL
  • Oradea
  • 18/06/2020
Full time Sanatate

Descrierea jobului

Angajam care assistant/ingrijitori persoane cu contract permanent de munca in Norfolk, Norwich, Marea Britanie.
Acceptam si CUPLURI!

Cerinte:
- Limba engleza la nivel conversational- obligatoriu;
- Permisul de conducere cat. B reprezinta un avanta;
- Experienta nu este necesara.

Responsabilitati:
- Vizite la domiciliu pentru a asista clientii cu activitatile de zi cu zi, igiena personala, mancare si medicamente.

Beneficii:
- Contract de munca permanent;
- De la £8.80 la £9.40 pe ora in functie de zilele in care se lucreaza si de calificari;
- Concediu platit;
- Pensie la locul de munca;
- Instruire in prima saptamana;
- Cursuri gratuite;
- Uniforma furnizata;
- Chiria este suportata de catre candidat, dar se ofera sprijin in gasirea ei.

Contact de luni-vineri, intre orele 09:00-17:00 la numarul: 0742.565.886 sau la adresa de e-mail: hr.office@gaminvest.ro
Vor fi contactate doar persoanele care sunt selectate pentru interviu!