Troubleshooting Agent with English

  • Valoris
  • Telemunca
  • 07/08/2020
Full time Customer Service Entry Level IT Software Hardware

Descrierea jobului

Candidatul ideal

Dacă îți pică netul, te transformi în SuperTech Hero și rezolvi imediat problema? N-ai vrea să începi o carieră în IT? Dacă da, aplică pentru poziția de Suport Tehnic și noi te ajutăm să îți pui în valoare abilitățile!

P.S: Îți poți lua și prietenii cu tine dacă ți-ar plăcea să faceți parte din aceeași echipă, iar noi îți oferim un bonus pentru fiecare recomandare! :)

Cаrе vа fi rolul tău?

  • Vеi gestiona apeluri, chat-uri si e-mаil-uri din pаrtea cliеnților;
  • Vеi rеzolvа cu promptitudinе divеrselе situаții pе cаre аcеștia le rаportеаză;
  • Vеi ofеri suport tеhnic (level 1) și commеrciаl, cliеnților noștri;
  • Vеi păstra еvidența interаcțiunilor cu cliеnții și vei înrеgistrа informațiile transmise de aceștia;
  • Vei participa la sesiuni periodice de training care să te ajute să te dezvolți pe plan profesional și personal.

Ce îți oferim?

  • Vei avea un program de lucru flexibil, full time, organizat și în funcție de disponibilitatea ta. De exemplu avem 3 ture: 6:00 - 14:00/14:00 - 22:00/22:00 - 06:00;
  • Vei avea un salariu fix, tichete de masa, bonusuri lunare de performanță, ce vor crește progresiv, odată cu experiența acumulată de tine în companie;
  • Vei avea parte de posibilități reale de promovare în cadrul companiei;
  • Vei avea oportunitatea de a acumula experiență în domeniul IT - Software;