COFRAJORI - GERMANIA - de la 15,40 eur brut + 12 eur diurna + cazare gratuita

  • JOB4LIFE
  • BRASOV
  • 13/10/2020
Full time Constructii

Descrierea jobului

Job4Life recruteaza pentru partenerii sai COFRAJORI / CONCRETE CARPENTER in Germania.

Data de start: Imediat
Locatie: Baden Wurttemberg, Germania

Oferta salariala:
Sef Echipa - 15,40 eur brut + 12 eur diurna + cazare gratuita + transport RO - DE
Muncitor - 12,55 eur brut + 24 eur diurna + cazare gratuita + transport RO - DE

CERINTE:

  • Min. 2 ani experienta in domeniu;
  • Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel conversational (macar o persoana din echipa)
  • Permis auto - obligatoriu
  • Deplasare cu masina proprie - obligatoriu (o masina/echipa)
  • Fiecare persoana trebuie sa detina un minim de unelte si echipament

BENEFICII:

  • Contract de munca semnat & declarat in Germania;
  • Asigurare medicala - prin contract;
  • Cazare - asigurata gratuit + toate utilitatile!
  • Transportul din Romania decontat (200eur/persoana)
  • Plata salariului lunara - pe 15 ale lunii.

FARA TAXE • COMISIOANE!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

✉ office@job4life.ro

☎ 0720 878 151