Angajam Manipulant marfa

  • Arhivatorul
  • Buftea, jud. Ilfov
  • 18/11/2020
Full time Servicii profesionale

Descrierea jobului

Arhivatorul, Depozitul de Siguranță îți oferă oportunitatea de a face parte din echipa sa de profesioniști. Angajam:

MANIPULANT MARFĂ

Activitatea se desfasoara la depozitul nostru din localitatea Buftea, jud. Ilfov

Suntem cel mai sigur depozit de documente și ne dezvoltăm continuu pentru a fi unica soluție perfectă pentru nevoile de arhivare ale clienților noștri. Căutăm colegi care ne împărtășesc valorile de integritate, perseverență, educație, respect, sunt focusați pe rezultate și dornici de dezvoltare.

Muncim cu pasiune pentru a ne depasi zi de zi, ne dezvoltam prin pasiune, invatam din greseli, iar realizarile noastre se vad in ceea ce suntem acum.

Principalele sarcini și responsabilități pe care le vei avea:

  • participarea la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii din depozit sidin locatiile clientilor;
  • asezarea documentelor in spatiile destinate din depozit;
  • mentinerea echipamentelor, instalatiilor si a spatiilor de depozitare in stare buna;
  • raportarea catre superiorul ierarhic a oricaror nereguli referitoare la arhiva depozitata:
  • Asistarea si participarea la incarcarea marfii, fixarea si asigurarea marfii, astfel incat transportul acesteia sa se efectueze in conditii de maxima siguranta din locatiile clientilor catre depozitul Arhivatorul;
  • Transportarea materialelelor cu grija astfel incat sa nu se deterioreze.

Te așteptăm alături de noi dacă te identifici în Idealul nostru și te regăsești în valorile companiei:

  • Ești motivat de situațiisi informatii noi, de schimbări și provocari si gasesti cu usurinta solutii eficiente;
  • Te caracterizează seriozitatea, tenacitatea, punctualitateași ai o viziune pe termen lung;
  • Ai disponibilitate pentru efort fizic si manipularea marfii;
  • Ai experienta relevanta in transportul de marfuri;
  • Deții permis de conducere categoriile B, C, de minim 2 ani.

Noi iți oferim:

  • oportunități de dezvoltare personală și profesională permanentă, astfel încât să evoluăm împreună;
  • Mediu de lucru placut si dinamic:
  • Stabilitate si posibilitatea de dezvoltare a carierei in companie.

Trimite-ne CV-ul tau la adresa resurseumane@arhivatorul.ro.