INGRIJITORI - AZILE OLANDA

  • JOB4LIFE
  • germania
  • 24/11/2020
Full time Sanatate

Descrierea jobului

Job4Life recruteaza pentru partenerii sai din Olanda INGRIJITORI în azile, vorbitori de limba engleza.

Tip Contract: Full time / Part-time

Data de start: Imediata

Oferta salariala: 12,48 euro BRUT/oră (430 euro NET - 36h/săptămână)

Beneficii:
-Contract de munca semnat și declarat în Olanda;

-Salariul și condițiile de muncă în conformitate cu Contractul colectiv de muncă VVT;
-Cazare gratuită (o singură persoană în cameră + WIFI + utilități);

-Asigurare medicală (23 euro / săptămână) - se deduce din salariu;

Cerinte:
-Cunoașterea limbii engleze la un nivel conversational A2;

-Experienta min. 1 an in domeniu, dar nu obligatoriu;

-Diploma MBO 2 (calificare/profesională);

-Deținerea certificatului VOG (de conduită);

-Permis de conducere este un plus;
-Convingeti în situații de stres prin empatie, competența socială și capacitatea de a va transpune în situația altcuiva;

-Siguranta si empatie;
-Disponibilitate de deplasare la nivel național, in Olanda.

Responsabilitati:
-Efectuați activități zilnice de bază, cum ar fi ajutarea la igienă personală și îmbrăcarea pacienților.

NU se percep taxe/comisioane!

Pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la:

office@job4life.ro 0720 878 151 - 0740 644 175 + whatsapp