Tamplari lemn (contract de munca in Belgia)

  • ALL EU Recruitment
  • Belgia
  • 19/02/2021
Full time Constructii Productie Servicii profesionale

Descrierea jobului

La All EU Recruitment căutăm Tâmplari lemn pentru angajare la diferite companii din Belgia, cu activități precum:

producție și asamblare scări din lemn

producție și montaj uși din lemn

producție și montaj mobilă

Cerințe

Experiență în domeniu

Experiență de operare mașini CNC prelucrare lemn

Cunoștințe de limba Engleză la nivel conversațional

Ofertă

Angajare în conformitate cu legislația belgiană, cu beneficii precum asigurări sociale, asigurări de sănătate, constituirea dreptului la o pensie belgiană

Cazare asigurată (utilitățile incluse: internet nelimitat, apă, gaz și electricitate)

Transport intern asigurat

Plata salariului la săptămână, în contul bancar deschis în euro

Bonus la sfârșitul anului – 8,33% din salariul anual brut

Bonus de vacanță – 15,38% din salariul anual brut

Alocație pentru copii

NU PERCEPEM COMISION !

CV la bianca.burducea@all-eu-recruitment.com

Detalii la 0788 606 651 (luni - vineri, 9.00 - 17.00)