MONTATOR ACOPERIȘURI – BELGIA: ÎNCEPÂND DE LA 18 EUR BRUT/ORĂ

  • MeisterJob Romania
  • Belgia
  • 15/05/2024
Full time Constructii

Descrierea jobului

Locație: Zulte, Belgia
Contactează-ne la: 0040 770 993 142 sau 0040 770 135 505
Trimite-ne CV-ul tău la: info@meisterjob.ro

Beneficiile tale:

• salarizare: începând de la 18 EUR brut/oră
• cazare asigurată de firmă, plătită de angajat
• contract de muncă legal încheiat în Belgia
• suport pe durata angajării din partea consultanților MeisterJob
• consiliere de carieră

Cerințele postului:

• nivel mediu al limbii engleze
• experiență pe același post sau un post similar
• permis de conducere (categoria B)
• posibilitatea de deplasare cu mașina personală (reprezintă un avantaj)

Activități la locul de muncă:

• curățarea și protejarea elementelor componente ale lucrării, utilizând materiale specifice
• pregătirea locului de acoperire în funcție de fiecare material care urmează să fie aplicat
• executarea lucrărilor de acoperire a construcțiilor cu table metalice, materiale sintetice, țigle sau alte materiale
• aplicarea hidroizolației