OPERATOR CNC FREZĂ – GERMANIA: 2300 EUR NET/168 ORE LUCRATE, CAZARE PLĂTITĂ DE FIRMĂ

  • MeisterJob Romania
  • Germania
  • 10/04/2024
Full time Customer Service

Descrierea jobului

Locație: 88175 Scheidegg, Germania
Contactează-ne la: 0040 771 454 060 sau 0040 770 993 142
Trimite-ne CV-ul tău la: info@meisterjob.ro

Beneficiile tale:

• salarizare: 2300 EUR net/168 ore lucrate
• cazare plătită integral de firmă (utilități incluse)
• contract de muncă legal încheiat în Germania
• posibilitatea de a primi un avans după o săptămână lucrată
• spor pentru orele suplimentare
• contribuțiile pentru asigurare medicală, asigurare socială achitate de către firmă
• suport pe durata angajării în limba română din partea consultanților MeisterJob
• consiliere de carieră

Cerințele postului:

• nivel conversațional al limbii germane
• calificare în domeniu (reprezintă un avantaj)
• experiență pe același post sau un post similar

Activități la locul de muncă:

• verificarea formei și dimensiunilor pieselor de prelucrat cu ajutorul echipamentelor de măsurare standard
• introducerea programelor pe mașină, precum și realizarea de mici corecții