MECANIC ASAMBLARE CAMION – OLANDA: ÎNTRE 15-18 EUR NET/ORĂ

  • MeisterJob Romania
  • Olanda
  • 10/04/2024
Full time Transporturi

Descrierea jobului

Locație: diferite zone, Olanda
Contactează-ne la: 0040 770 993 142 sau 0040 770 135 505
Trimite-ne CV-ul tău la: info@meisterjob.ro

Beneficiile tale:

• salarizare: între 15-18 EUR net/oră
• cazare asigurată de firmă, plătită de beneficiar
• contract de muncă legal încheiat în Olanda
• posibilitatea de a primi un avans după o săptămână lucrată
• spor pentru orele suplimentare
• contribuțiile pentru asigurare medicală, asigurare socială achitate de către firmă
• suport pe durata angajării în limba română din partea consultanților MeisterJob
• consiliere de carieră

Cerințele postului:

• nivel mediu al limbii engleze
• calificare în domeniul mecanic
• certificat VCA (reprezintă un avantaj)
• experiență pe același post sau un post similar
• permis de conducere (categoria B)

Activități la locul de muncă:

• se lucrează la camioane noi care urmărează să fie modificate
•  executarea lucrărilor de asamblare conform schiței pe partea de mecanică, hidraulică, tâmplărie, pneumatică și electrică