MECANIC CAMIOANE – ISLANDA: 4500 EUR NET/217 ORE LUCRATE

  • MeisterJob Romania
  • Islanda
  • 15/04/2024
Full time Bancar Echipamente si instalatii Servicii mentenanta si reparatii

Descrierea jobului

Locație: diferite zone din Islanda
Contactează-ne la: 0040 77. 993 142 sau 0040 770 135 505
Trimite-ne CV-ul tău la: info@meisterjob.ro

Beneficiile tale:

• salarizare: 4500 EUR net/217 ore lucrate (după retragerea tuturor taxelor și a costurilor pentru cazare)
• cazare asigurată de firmă
• contract de muncă legal încheiat în Islanda
• contribuțiile pentru asigurare medicală, asigurare socială achitate de către firmă
• suport pe durata angajării în limba română din partea consultanților MeisterJob
• consiliere de carieră

Cerințele postului:

• nivel mediu (B1) al limbii engleze
• calificare în domeniu
• experiență pe același post sau un post similar (minim 5 ani)
• cazier judiciar
• permis de conducere – categoria B

Activități la locul de muncă:

• stabilirea diagnosticului și identificarea pieselor care trebuie înlocuite
• efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie necesare